KADIN BAKIMI

Gelir seviyelerinin yükselmesi ile beraber, kişisel bakım ürünleri ile ilgili harcamalarında ciddi bir artış boy göstermiştir. Bu sayede kadın tüketiciler, sağlık problemlerinin önüne geçmek adına yönelik kadın hijyen ürünlerine giderek daha fazla yöneldiler. Bu yönelimin diğer önemli nedeni ise, kişisel hijyen konusundaki farkındalığın artması ve piyasalarda hijyenik pedlerin daha yüksek oranda benimsenmesidir. Yakın zamanda, daha çok kadınhijyenik pedleri, günlük hijyen ve hafif sızdırma ihtiyaçları için kullanmaktadır.

ASNONWOVENS, yenilikçilik,maliyet optimizasyonu ve üretim verimliliği kombinasyonunu birleştirerek, ister rahatlık ister taze bir his ihtiyacı olsun, kadınların ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerine yatırım yapmaktadır.

ASNONWOVENS, müşteriye hijyenik pedler için çok farklı özellikler sağlamak amacıyla, Airthrough Bonded tekniğiyle ADL kumaş ve Topsheet üretmektedir. ASNONWOVENS topsheet, olağanüstü ipeksi dokunuş, mükemmel işlevsellik, nefes alabilme, cilt dostu, güvenli ve yüksek sıvı tutma kapasitesiyle maksimum koruma sağlamak içindir.