BEBEK BEZİ

Bebek bezi, bebeklerin ve prematüre bebeklerin hayatta kalmasını sağlayan tıp bilimindeki ilerlemelerin bir sonucu olarak yaratılmış ve daha da önemlisi, özel ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanan çok daha küçük bebek bezlerine ihtiyaç duymaktadır.

Tıp dünyasındaki hızlı ilerlemeler sonucu, prematüre ve bebeklerin hayatta kalması bebek bezine verilen önemi arttırmış ve özel olarak tasarlanan çok daha küçük bebek bezlerine ihtiyaç duymuştur.

Bu gelişmeler, tek kullanımlık bebekbezi segmentini, hijyen endüstrisinin en hızlı büyüyen segmenti olarak belirlemiş olupbunu geliştirilmiş hammaddenin artışına ve  kullanım kolaylığına borçludur.

Bu sayede, Airthrough Bonded teknolojisi ile geliştirilen ASNONWOVENS yüksek tavanlı çok katmanlı ADL ürünleri, bebek bezlerinin emici kısım performansını arttırmak ve mükemmel yayılım sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. .

ASNONWOVENS çok katmanlı ADL ürünler, bebeğin rahat ve derin bir uyku geçirmesi, hassas cildinin temiz ve sağlıklı olduğundan emin olmak için % 100 test edilmektedir.

Low fluff çocuk bezlerine çeşitli özellikler katmak amacıyla, sıcak hava ile birleştirme işlemi sayesinde ultra yumuşak üç boyutlu ve kabartmalı Topsheet üretilmektedir.